Hayat Zemin - Spor zemin ve asfalt zemin uygulamaları
Türkiye'nin:

Zemin Uygulama Firması

Hayat Zemin - Spor zemin ve asfalt zemin uygulamaları
Telefon:

+90 (507) 749 22 01

HAYAT ZEMİN

Anasayfa   >   Poliüretan Zemin Yapımı

Hizmetlerimiz!

Poliüretan Zemin Yapımı

Poliüretan esaslı yanıklarına dayanıklı, ses, emebilen, çatlak örtme yeteneğine sahip, yüksek aşınma dayanımı olan esnek yüzeyli self levelling kaplama sistemi.

Poliüretan Zemin Yapımı

Poliüretan Zemin Kaplama Sistemi

Poliüretan zemin kaplama sistemi her türlü beton zeminde kullanılmaktadır. Uv ışınlarına karşı dayanıklıdır. Sararma yapmayan bir yapıya sahiptir. Zemin kaplaması tamamlandığında derz aralıkları belli olmadığı için spor alanları, hastane ve endüstriyel alanlarda rahatlıklar kullanılabilmektedir. .Poliüretan zemin kaplama toz tutmayan özelliği ve kolay temizlenmesi nedeniyle hijyenik bir yapıya sahiptir. Poliüretan zemin kaplama epoksi kaplamaya göre tercih edilmesindeki neden bu kaplamanın daha esnek bir yapıya sahip olmasıdır. 

Orta-ağır mekanik ve kimyasal etkilere maruz kalan zeminler için kullanılan, düzgün yüzeyli, çatlak örtme yeteneğine sahip, yarı esnek, temizlenmesi kolay, hijyenik, poliüretan esaslı self leveling, mat veya parlak yüzeyli zemin kaplama sistemidir. İstenirse antistatik zemin kaplaması yapılabilir. 

Poliüretan Zemin Kaplama Alanları? 

Kimya ve ilaç sanayi, Üretim alanları ve depolar, Uçak ve motor bakım atölyeleri, kütüphaneler, sergi ve fuar alanları, Oteller, sosyal alanlar, Alışveriş merkezleri, mağazalar ve marketler, Hastaneler, huzurevi ve muayenehaneler, Garajlar, depolar

Desenli Poliüretan Kaplama Sistemi 

Desenli poliüretan; Poliüretan esaslı, sigara yanıklarına dayanıklı, ses emebilen, çatlak örtme yeteneğine sahip, yüksek aşınma dayanımı olan, esnek, temizlenmesi kolay, hijyenik, mat veya parlak yüzeyli self leveling kaplama sistemidir.

Poliüretan Beton Sistemi?

Poliüretan Beton Sistemi; Mekanik, kimyasal ve yüksek ısı dayanımına ihtiyaç olan alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış, kaymaz mat, düz yüzey istenen ya da R kaymazlık sınıfında (R10, R11, R12, R13, R14) bitirilebilen zemin kaplamam sistemidir. 

 Poliüretan kaplamaları ile ilgili bize ulaşın yardımcı olalım. Uygun fiyatlarımızla anahtar teslim projeler gerçekleştiriyoruz.

 


Top