Hayat Zemin - Spor zemin ve asfalt zemin uygulamaları
Türkiye'nin:

Zemin Uygulama Firması

Hayat Zemin - Spor zemin ve asfalt zemin uygulamaları
Telefon:

+90 (507) 749 22 01

HAYAT ZEMİN

Anasayfa   >   Desenli Asfalt Sistemi

Hizmetlerimiz!

Desenli Asfalt Sistemi

Desenli asfalt; Kaplama boyanın ömrü içindeki polimerler ve doğal malzemelerden dolayı beton ve asfalttan çok daha uzun ömürlüdür.

Desenli Asfalt Sistemi

Renkli (Renkli) Asfalt Hizmetleri

Desenli & renkli asfalt dekoratif baskı kalıpları ile asfalta , tuğla , arnavut kaldırımı, balık sırtı, kilitli taş, fisco, kayrak veya tasarlanan herhangi bir desen verilebilir. Asfalt yüzeyi baskı uygulandıktan sonra Renkli Yüzey Kaplama Sistemi kullanılarak yüzey renklendirilir. Renkli Yüzey Kaplama , su bazlı akrilik reçine ile güçlendirilmiş renkli bağlayıcısı ve sertleştiricisi ile özel asfalt kaplama boyasıdır. Asfaltın mukavemetini arttırır, sıcaktan dolayı genleşmeyi soğuktan dolayı çatlama ve bozulmasını engeller.

Desenli & Renkli Asfalt dekoratif baskı sistemi dünyanın birçok yerinde , her türlü iklim şartlarında ve trafik koşullarında kendini kanıtlamış bir üründür.

Dekoratif asfalt boyası ve asfalt kalıpları (Var mı) tamamen kendi bünyemizde yer alan uzman ekiplerimiz tarafından üretilmektedir. Bünyemizde üretilen Asfalt boyası TSE belgeli ve çalışmalarımız İSO 9001-İSO 14001 kalite belgelidir. 
Renkli (Renkli) Asfalt Kullanım Alanları

Yaya kaldırımları Yürüyüş yolları (Gezi, koşu vb.), Prestij yolları Meydanlar Otopark alanları Pazarlar, Aktivite alanları (Spor sahaları, Park, Bisiklet vb. )

Renkli (Renkli) Asfalt Faydaları

Özel çimentonun içinde bulunan sertleştirici, asfalt yüzeyi çok daha fazla sertleştirir; asfaltın aşınma mukavemeti normal asfalta göre üç kat artar.  Özel asfalt boyası güneş ışınlarını yansıttığı için asfaltın yakıcı sıcaklığını hissettirmez. İstenildiğinde üzeri yeniden renklendirilebilir. Kaplama boyanın ömrü içindeki polimerler ve doğal malzemelerden dolayı beton ve asfalttan çok daha uzun ömürlüdür.

 


Top