Hayat Zemin - Spor zemin ve asfalt zemin uygulamaları
Türkiye'nin:

Zemin Uygulama Firması

Hayat Zemin - Spor zemin ve asfalt zemin uygulamaları
Telefon:

+90 (507) 749 22 01

HAYAT ZEMİN

Anasayfa   >   Kauçuk Zemin Uygulama

Hizmetlerimiz!

Kauçuk Zemin Uygulama

Kauçuk zemin kaplama içeriğindeki maddeler sayesinde hem yumuşak bir zemin sağlıyor hem de temizlik açısında kolay ve başarılıdır.

Kauçuk Zemin Uygulama

Kauçuk Uygulama Sistemi

Kauçuk Sistemi; Kauçuk, güzel görünüşlü, elastik, dayanıklı, kolay temizlenebilen ve üzerinde yürürken gürültü üretmeyen, 3-6 mm kalınlığında karo veya eni 1-1.5 m genişliğinde rulo şeklinde üretilen bir döşeme kaplamasıdır. Sentetik kauçuk çeşitli lif ve mineraller ile istenilen renklerde pigmentler karışımından oluşur.

Kauçuk Bordur Sistemi Uygulama

Kauçuk Bordur; Darbe emici ve esnek yapısıyla çocuk  oyun alanlarında, yürüyüş yollarında , kenar bordür olarak da kullanılmaktadır. Güvenli Çocuk Oyun Alanları için çocuk oyun parklarının zeminlerini esnek zemin kauçuk karo ile kaplamanızı; oyun alanının etrafını esnek kauçuk bordür ile çevrelemenizi öneririz.

Tartan (Dökme) Kauçuk Spor Zemin Kaplama; Tartan zeminler, Esnek, darbe emici  kaymaz güneşin UV ışınlarına dayanıklı kolay aşınmayan yapısı ve süngerimsi dokusu sebebiyle dış mekan spor alanlarında sıklıkla tercih edilen kauçuk zemin kaplama uygulamalarıdır. Tartan kauçuk zemin kaplama SBR ve SBR+EPDM Tartan kauçuk zemin kaplama olarak iki temel yapıda uygulanır.  

SBR +EPDM Tartan (Dökme) Kauçuk Zemin Kaplama; Alt katmanın da Dökme SBR uygulanır üst katmanında EPDM granül ve PU bağlayıcı ile oluşturulan kauçuk hamuru uygulanır. Bu sistem Dış mekân uygulamalarında dayanıklılığı iki kat arttırır. EPDM malzeme kalitesi gereği ile renk atması yapmaz, Doğal bir ürün oluşu ile sağlık açısında zararsızdır. 

Kauçuk Zemin Kaplama Kullanım Alanları

Basketbol sahalarında, Tenis kortlarında, Voleybol sahalarında, Bisiklet ve yürüyüş yollarında, Golf sahalarında, Çoçuk oyun parklarında, Okul bahçesinde, Çok amaçlı kullanım alanlarında.


Top