Hayat Zemin - Spor zemin ve asfalt zemin uygulamaları
Türkiye'nin:

Zemin Uygulama Firması

Hayat Zemin - Spor zemin ve asfalt zemin uygulamaları
Telefon:

+90 (507) 749 22 01

HAYAT ZEMİN

Anasayfa   >   Açık ve Kapalı Otopark

Hizmetlerimiz!

Açık ve Kapalı Otopark

Açık ve Kapalı Otopark; Otoparklar açık alan, kapalı alan, çok katlı ve mekanik otoparkların yapımı firmamızın profesyonel ekipleri tarafından yapılmaktadır.

Açık ve Kapalı Otopark

Açık ve Kapalı Otopark Yapımı

Otopark Çizgileme; otopark içerisinde yatay ve düşey çizgileme işlerini kapsamaktadır. Otopark boyama başlığı altında; otopark araç park yeri çizgileme, otopark kolon boyama, otopark duvar boyama, otopark yaya geçidi boyama, otopark araç park yeri numaralandırma gibi tek kompenantlı (soğuk yol boyası) veya çift kompenantlı yol boyası ile yapılan otopark boyama işleri yer almaktadır.

Kapalı Otopark Yapım Hizmeti
İş merkezleri, Alışveriş merkezleri, konutlar, kamu kuruluşlarına ait kapalı otoparkların bütün çizgileme/boyama çalışmaları anahtar teslim İleri Trafik tarafından sunulmaktadır. Duvarlar ve kolonların zebra tarama, çavuş tarama uygulamaları, park yerlerin numarataj uygulamaları, yönlendirme okları, zemin yazıları, yaya yolları uzman boya ekibimiz tarafında modern tasarımlara ve standartlara uygun olarak gerçekleştirilir. Talebe göre soğuk yol boyası ve çift kompenantlı boya ile birinci sınıf işçilikle iş teslimi gerçekleştirilir. 

Açık Otopark Yapım Hizmeti
Konut siteleri ve apartmanlar, İş Merkezleri, Alışveriş merkezlerine ait açık otoparklardaki park yerlerinin yönlendirme ve çizgileme uygulamaları Hayat zemin uzman ekibi tarafından çözüme kavuşturulmaktadır. Düzenli olarak boyanması gereken sahaların periyodik boyama işlemleri program dahilinde gerçekleştirilerek işletmelere zaman kazandırılır ve ekipman/personel maliyetinden tasarruf etmeleri sağlanır. Açık Otopark alanları projelendirilerek maksimum araç yerleşimi sağlanır. Standartlara uygun metraj ile kazalar önlenir, güvenli bir otopark trafiği hayata geçirilir.  

 


Top