Hayat Zemin - Spor zemin ve asfalt zemin uygulamaları
Türkiye'nin:

Zemin Uygulama Firması

Hayat Zemin - Spor zemin ve asfalt zemin uygulamaları
Telefon:

+90 (507) 749 22 01

HAYAT ZEMİN

Anasayfa   >   Akrilik Zemin Uygulama

Hizmetlerimiz!

Akrilik Zemin Uygulama

Tüm spor zemin alanlara rahatlıkla uygulan akrilik; Muhtelif reçine ve sentetik dolgu uygulaması bulunan açık ve kapalı alanlara uygulanabilmektedir.

Akrilik Zemin Uygulama

Akrilik zemin uygulamada Hayat Zemin olarak kaliteli işçilik çıkarttığımızı belirtmek istiyoruz. Akrilik kaplama malzemesi yüksek dayanıklılığa sahiptir. Bu sayede de iç ve dış mekanlardaki her türlü hava koşuluna ve kullanım yoğunluğuna direnç gösteriyor. Dolayısı ile de sık sık bakım yapılması gibi bir gereklilik ortaya çıkmamaktadır.  

Akrilik Uygulama Koşulları Nelerdir?

Akrilik zemin kaplama malzemesinin uygulanacağı zemin tercihen asfalt olmalıdır. Dinlenme süresi bitmiş asfaltın üzerine, özellikle tenis sporu için geliştirilmiş, bakım gerektirmeyen, uzun seneler arızasız hizmet veren, içindeki “CUSHION” süspansiyon içeren kısımları sayesinde oyuncu sağlığına zarar vermeyen, bel ve ayak sakatlanmalarını ortadan kaldıran ve fevkalade uniform bir top sıçraması temin eden kaplamadır. Bu tarz bir kaplama için; bütçe ve amaca göre değişken çeşitlerden biri seçilir. malzeme aynı zaman da dekoratif, hijyenik ve üzerin de kayması zor gibi özelliklere de sahip olduğu için genel de sağlıklı oluşu yüzün den spor alanların da kullanılıyor. Bu spor alanları kapalı yada açık spor salonları diye ayırt etmemize de gerek yok çünkü olumsuz hava koşulların da, ısı değişimin de, yoğun yaya trafiğine de, yabancı madde diye bileceğimiz kimyasallara da yüzeyin deki boya ile beraber kolay kolay deforme olmadan dayana biliyor. Bu yüz den açık yada kapalı alanlar da sorunsuz bir şekil de kullanabiliriz.

Bu malzeme istediğiniz zaman istediğiniz asfalt veya özel astarlı beton üzerine uygulaya bilirsiniz. Zeminin üzerine 2-3 mm lik bir zemin kaplama ile bu zemine sahip olabilirsiniz. Bu 2-3 mm içerisin de yaptığımız sistem bu tüm modifiye akrilik veya lastik tozu dolgulu cushion, yüzey düzenleyici, akrilik kaplama ve akrilik son kay boya’dan oluşmaktadır.

- Bu özelliklere sahip bir zemin kaplama malzemesi ise gündelik yaşantımız da aşağıdaki saydığımız maddelerde belirtilen şekillerde karşımıza çıkmaktadır.

Yürüyüş parkurları ve bisiklet yolu, Tenis kortları, Basketbol sahaları, Voleybol/hentboll sahaları, Çok amaçlı spor sahaları, Skating roller pistleri, Atletizm pistleri, Bowling ve bocce sahaları, shock çocuk oyun alanları 

Bunlar gibi birçok spor sahaların da akrilik zemine denk gelebilirsiniz.  Hayat Spor Zeminler olarak Akrilik zemin uygulaması ile hayat geçirdiğimiz spor alanlarını sitemiz de bulunan proje & referanslar kısmından görebilir ve inceleye bilirsiniz. 

Bu alanla ile ilgili çalışmalarınızda daima firmamız yanınızda bize ulaşmanız durumunda saha ekiplerimiz sisinle iletişime geçip gerekli bilgileri aktaracaklardır.

Akrilik Zemin Özelliklerine Bakacak Olursak;

Akrilik; Dayanıklı, hijyenik, temizliği kolay, tamiri ise çok kısa zamanda kolayca yapılabilir bir zemin türüdür.  Muhtelif reçine ve sentetik dolgularla açık ve kapalı alanlar için uygulanabilen akrilik zemin yoğun kullanıma ve her tür kimyasala karşı dayanıklıdır. Uzun ömürlüdür ve her türlü zemine kolaylıkla uygulanabilir. Bu kaplama şekli ile zeminler temiz, düz ve renkli hale getirilebilir. Akrilik Zeminde kayma, kaydırma olmaz, elastik yapısı nedeniyle kırılmaz, çatlamaz. Açık ve kapalı alanlar için düşünülmüş, her hava koşulunda uygulanabilen ve kullanılabilen bir kaplamadır.

 


Top