Hayat Zemin - Spor zemin ve asfalt zemin uygulamaları
Türkiye'nin:

Zemin Uygulama Firması

Hayat Zemin - Spor zemin ve asfalt zemin uygulamaları
Telefon:

+90 (507) 749 22 01

HAYAT ZEMİN

Anasayfa   >   EPDM Zemin Yapımı

Hizmetlerimiz!

EPDM Zemin Yapımı

EPDM kauçuktan üretildiği için oldukça esnek bir madde olup, her türlü şarta kolaylıkla uydurabilir. Yazın güneşi ya da kışın soğuğu bu malzemeye uygundur.

EPDM Zemin Yapımı

EPDM Sistem; bir kauçuk zemin kaplama sistemidir. Sistemin ilk katmanı SBR granül ve PU bağlayıcı karışımından oluşur. İkinci katmanı ise EPDM ve PU bağlayıcı karışım ihtiva eder. Geniş renk seçenekleri sayesinde desen çalışması yapılabilir. Güneş ışınlarına ve aşınmaya dayanıklı, esnek ve darbe emici bir yapıya sahiptir. Hijyeniktir ve temizliği pratiktir. Kaymayan, küçük gözenekli ve su geçirgen yapıdadır.  

- EPDM Dökme Kauçuk zemin kaplaması beton zeminin düzgün şekilde temizlenmesinin ardından uygulama aşamasına geçilir. Temizlenen yüzeye bir kat primer(astar) uygulaması yapılır. Bu uygulama, beton zeminle üst katman da atılan sbr kauçuk ürününün birbirine sıkıca bağlanmasını sağlar

-  Primer (astar) uygulamasının ardından, Mikser vasıtasıyla SBR kauçuk granüllerle uygun oranda poliüretan BINDER karıştırılır. Bu karışım primer (astar) uygulamasının üzerine istenilen kalınlıkta serilir. Bu uygulamanın kürleşme süresi ortalama 12 saattir.

-  İstenilen kalınlıkta atılan SBR kauçuk granülün üzerine mikserde karıştırılan EPDM ve Poliüretan BINDER karışımı uygulanır.  

EPDM Uygulaması Yapılan Alanlar Şöyle;

Kapalı spor salonu zeminleri, Dış saha spor zeminleri, Tartan pist zeminlerinde, Yürüyüş yolları, Çocuk oyun alanları, Fitness alanları, At padokları, Besi çiftlikleri, Bisiklet yolları, Paten kayma alanları, Rekreasyon alanlarında kullanır. Daha fazla bilgi için bize ulaşın.

EPDM Fiyatlandırma

Epdm (KAuçuk) Zemin Kaplama İşlemi; Uygulamanın yapılacağı konum, mevcut alt yapı (Beton yada Asfalt), işin metrajı ve talep edilen uygulama şekline kalınlığına göre fiyatlandırılır. Hayat Zemin olarak fiyat noktasında size yardımcı oluyoruz.

 

 


Top